Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rolnicza
kierunek:
Rudak
4
35
5
04
47
6
34
7
17
8
02
51
9
36
10
18
11
03
54
12
39
13
18
14
03
48
15
33
16
18
17
07
53
18
32
a
19
22
a
58
a
20
42
a
21
20
a
22
18
d
48
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"