Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Polna
kierunek:
Rudak
4
19
39
5
05
34
58
6
25
56
7
25
8
06
47
9
32
10
17
11
02
47
12
32
47
13
20
50
14
16
46
15
21
46
16
20
53
17
18
54
18
29
a
19
14
a
59
a
20
43
a
21
21
a
22
19
d
49
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"