Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plebiscytowa
kierunek:
Koniuchy
4
54
5
19
44
6
04
23
44
7
04
16
27
45
8
01
17
36
9
03
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
21
41
14
01
21
43
15
03
19
35
51
16
07
22
39
53
17
09
24
37
57
18
16
36
19
17
20
02
47
21
32
22
15
56
23
25
z
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego