Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plebiscytowa
kierunek:
Koniuchy
5
04
6
02
34
7
19
8
04
49
9
35
10
21
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
05
50
18
36
19
17
a
20
02
a
47
a
21
32
a
22
15
a
56
a
23
25
az
a - nie kursuje 24.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego