Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Wschodnia
kierunek:
Port Drzewny
5
36
6
21
7
06
52
8
37
9
22
10
07
52
11
37
12
22
13
07
52
14
36
15
22
16
07
52
17
37
18
22
a
19
07
a
52
a
20
35
d
21
20
a
22
05
aS
50
dS
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego