Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Wrzosy I
kierunek:
Rudak
4
56
5
39
6
26
7
09
54
8
43
9
28
10
09
54
11
45
12
30
13
09
54
14
39
15
24
16
09
58
17
44
18
24
a
19
14
a
50
a
20
34
a
21
12
a
22
10
d
40
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"