Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Lisia
kierunek:
Rudak
4
59
5
42
6
29
7
12
57
8
46
9
31
10
12
57
11
48
12
33
13
12
57
14
42
15
27
16
12
17
01
47
18
27
a
19
17
a
53
a
20
37
a
21
15
a
22
13
d
43
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"