Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Liliowa
kierunek:
Rudak
5
00
43
6
30
7
13
58
8
47
9
32
10
13
58
11
49
12
34
13
13
58
14
43
15
28
16
13
17
02
48
18
28
a
19
18
a
54
a
20
38
a
21
16
a
22
14
d
44
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"