Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Polna
kierunek:
Rudak
4
36
5
05
48
6
35
7
18
8
03
52
9
37
10
19
11
04
55
12
40
13
19
14
04
49
15
34
16
19
17
08
54
18
33
a
19
23
a
59
a
20
43
a
21
21
a
22
19
d
49
aT
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
T - kurs skrócony do przystanku "Aleja Solidarności"