Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Letnia
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
4
53
5
23
R
53
R
6
16
R
50
R
7
17
53
8
33
R
48
z
9
13
53
10
33
11
13
R
53
12
33
13
08
38
R
14
08
37
R
15
05
35
R
16
08
37
R
17
08
18
02
32
19
12
R
52
20
32
21
12
52
d
22
30
R
55
dz
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.