Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
63. Pułku Piechoty
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
4
54
5
24
R
54
R
6
17
R
51
R
7
18
54
8
34
R
49
z
9
14
54
10
34
11
14
R
54
12
34
13
09
39
R
14
09
38
R
15
06
36
R
16
09
38
R
17
09
18
03
33
19
13
R
53
20
33
21
13
53
d
22
31
R
56
dz
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.