Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Plac Armii Krajowej
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
5
24
6
04
44
R
7
24
8
05
45
R
9
21
10
01
41
11
21
12
01
41
R
13
21
14
04
41
R
15
21
16
01
41
R
17
21
18
01
45
a
19
24
aR
20
04
ad
44
a
21
24
a
22
04
ad
42
aR
23
07
adz
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.