Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Łukasiewicza
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
4
51
R
5
18
48
R
6
18
R
41
R
7
19
R
46
8
22
9
00
R
40
10
20
11
00
40
R
12
20
13
00
35
14
05
R
35
15
04
R
32
16
02
R
35
17
04
R
35
18
29
59
19
39
R
20
18
58
21
36
22
16
d
54
R
d - nie kursuje 31.12
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.