Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Stepowa
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
4
46
5
16
R
46
R
6
09
R
43
R
7
10
46
8
26
R
41
z
9
06
46
10
26
11
06
R
46
12
26
13
01
31
R
14
01
30
R
58
15
28
R
16
01
30
R
17
01
55
18
25
19
05
R
45
20
25
21
05
45
d
22
23
R
48
dz
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.