Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
28
Wielki Rów
kierunek:
Mazowiecka (Pętla)
5
29
K
56
6
26
7
00
27
55
8
31
9
04
49
10
34
11
19
12
04
49
13
22
K
52
K
14
24
54
15
24
54
16
24
53
K - kurs wykonywany przez przystanek Kociewska