Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Lisia
kierunek:
Plac Św. Katarzyny
8
14
9
00
10
05
55
11
45
12
42
13
29
14
15
15
06
56
16
45
17
35
18
35
ad
19
18
ad
20
16
ad
21
03
ad
48
ad
22
31
adz
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni