Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Plac Skalskiego
kierunek:
Bielawy
4
54
5
19
44
6
09
32
55
7
19
47
59
8
19
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
20
40
58
14
20
40
15
00
20
40
16
00
19
38
z
49
17
19
49
18
19
49
19
36
20
02
z
21
21
06
51
22
17
z
36
23
16
z
z - zjazd do zajezdni od przystanku Żwirki i Wigury ulicami: Szosa Chełmińska, Długa.