Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Od Nowa
kierunek:
Bielawy
5
01
26
51
6
16
39
7
02
26
54
8
06
26
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
27
47
14
05
27
47
15
07
27
47
16
07
26
45
z
56
17
26
56
18
26
56
19
43
20
09
z
28
21
13
58
22
24
z
43
23
23
z
z - zjazd do zajezdni od przystanku Żwirki i Wigury ulicami: Szosa Chełmińska, Długa.