Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Żwirki I Wigury
kierunek:
Port Drzewny
4
41
S
5
05
S
31
53
6
18
41
7
06
31
37
8
06
34
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
43
S
14
04
21
41
15
01
21
41
16
01
21
S
41
17
04
34
18
04
34
19
04
34
20
06
49
21
34
22
19
S
23
04
S
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego