Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Od Nowa
kierunek:
Port Drzewny
4
46
S
5
10
S
36
58
6
23
46
7
12
37
43
8
12
40
9
10
40
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
49
S
14
10
27
47
15
07
27
47
16
07
27
S
47
17
09
39
18
09
39
19
09
39
20
11
54
21
39
22
24
S
23
09
S
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego