Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Łukasiewicza
kierunek:
Port Drzewny
4
51
S
5
15
S
41
6
03
28
51
7
17
42
48
8
17
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
45
54
S
14
15
32
52
15
12
32
52
16
12
32
S
52
17
14
44
18
14
44
19
14
44
20
16
59
21
44
22
29
S
23
14
S
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego