Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Łukasiewicza
kierunek:
Port Drzewny
5
18
S
39
6
00
45
7
30
8
17
9
02
47
10
32
11
17
12
02
47
13
32
14
17
15
02
47
16
32
17
16
18
01
47
a
19
31
a
20
16
a
59
d
21
44
a
22
29
aS
23
14
dS
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego