Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Wyszyńskiego
kierunek:
Port Drzewny
5
08
30
55
6
18
43
7
06
12
41
8
11
36
z
41
9
11
41
10
11
41
11
11
41
12
11
41
13
11
41
58
14
18
38
58
15
18
38
58
S
16
18
41
17
11
41
18
11
41
19
11
43
20
27
21
12
57
S
22
42
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego