Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Ślaskiego
kierunek:
Port Drzewny
5
09
31
56
6
19
44
7
07
13
42
8
12
37
z
42
9
12
42
10
12
42
11
12
42
12
12
42
13
12
42
59
14
19
39
59
15
19
39
59
S
16
19
42
17
12
42
18
12
42
19
12
44
20
28
21
13
58
S
22
43
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego