Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Ślaskiego
kierunek:
Port Drzewny
5
28
6
13
59
7
44
8
29
9
14
59
10
44
11
29
12
14
59
13
44
14
29
15
14
59
16
44
17
29
18
14
a
59
a
19
44
a
20
28
d
21
13
a
58
aS
22
43
dS
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego