Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Donimirskiego
kierunek:
Port Drzewny
5
15
37
6
02
25
50
7
13
19
48
8
18
43
z
48
9
18
48
10
18
48
11
18
48
12
18
48
13
18
48
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
S
25
48
17
18
48
18
18
48
19
18
50
20
34
21
19
22
04
S
49
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego