Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Wschodnia
kierunek:
Port Drzewny
5
17
39
6
04
27
52
7
15
21
50
8
20
45
z
50
9
20
50
10
20
50
11
20
50
12
20
50
13
20
50
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
S
27
50
17
20
50
18
20
50
19
20
52
20
35
21
20
22
05
S
50
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego