Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N91
Aleja Solidarności
kierunek:
Nad Strugą
1
15
K
2
3
40
4
22
W
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35
K - kurs wykonywany przez os. Kaszczorek
W - kurs do Dworca Wschodniego