Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Oliwa
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
14
34
54
6
14
34
56
7
16
36
A
54
8
14
A
34
A
54
9
14
A
34
A
54
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
14
34
54
A
14
14
34
56
15
16
36
56
16
16
36
54
17
14
A
34
54
A
18
14
34
54
19
14
A
34
A
54
20
10
B
13
A
43
A
21
13
A
43
A
22
13
A
43
A
23
07
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm