Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
166
Tarcice
kierunek:
Wały Piastowskie
4
31
A
5
17
A
27
47
57
6
21
40
50
7
09
39
59
A
8
9
10
11
12
13
07
27
14
07
17
A
32
15
17
32
16
12
A
32
A
17
18
19
20
21
22
07
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny