Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Galeria Bałtycka
kierunek:
Wrzeszcz PKP
6
11
41
7
12
42
8
12
42
9
41
10
41
11
41
12
41
13
41
14
12
42
15
17
57
16
37
17
17
57
18
31
19
26
20
21
21
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego