Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Jagiełły
kierunek:
Wały Piastowskie
4
30
46
A
5
01
16
34
6
06
36
A
7
06
36
8
06
21
A
9
01
41
10
21
11
01
41
12
21
13
03
47
14
14
29
44
59
15
14
29
A
44
A
59
A
16
29
17
01
34
A
18
06
42
19
22
A
20
02
49
21
19
22
19
23
04
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny