Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Stare Szkoty
kierunek:
Wały Piastowskie
5
09
6
00
7
00
8
00
55
9
55
10
54
11
54
12
54
13
54
14
54
15
54
16
54
17
54
18
54
19
54
20
52
21
29
A
22
29
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny