Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Bpa Okoniewskiego
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
42
58
5
18
40
6
00
17
32
47
7
02
19
24
A
34
49
54
A
8
04
20
40
9
00
20
40
10
00
20
39
59
11
19
39
59
12
19
39
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
18
00
18
38
58
19
18
38
57
20
17
44
21
13
43
22
13
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka