Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Oliwa
kierunek:
Port Lotniczy
4
43
5
53
6
54
7
8
04
9
15
10
25
11
25
12
25
13
26
14
26
15
08
16
10
17
20
18
20
19
22
20
20
21
18
22
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP