Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Opolska
kierunek:
Wrzeszcz PKP
6
33
7
03
35
8
05
35
9
05
10
04
11
04
12
04
13
04
14
04
36
15
07
45
16
25
17
05
45
18
21
54
19
48
20
43
21
38
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego