Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
267
Pólnicy
kierunek:
Dworzec Główny
4
55
5
6
32
A
7
8
9
10
11
12
13
14
33
A
15
16
17
18
19
20
21
22
33
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie