Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Sandomierska
kierunek:
Osowa PKP
0
45
1
45
A
2
45
3
45
B
4
15
B
45
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
20
A
45
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Oliwa PKP
B - Kurs do przystanku Grudziądzka