Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
117
Park Oliwski
kierunek:
Jelitkowo Kapliczna
5
27
57
6
30
A
46
A
7
21
41
8
01
41
9
21
10
01
41
11
21
12
01
41
13
11
51
14
21
51
15
31
16
01
16
41
17
01
20
18
00
40
19
20
20
00
30
50
21
50
22
50
23
30
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Sopot Hestii