Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Pruszcz Gd. - Radunica
kierunek:
Dworzec Główny
5
04
A
31
A
6
01
A
31
7
01
A
31
8
01
34
56
A
9
34
10
34
A
11
34
A
12
34
13
34
14
17
A
55
15
25
16
02
35
17
04
24
51
18
41
19
39
20
37
21
35
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie