Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N30
Łowicka [Gdynia]
kierunek:
Rumia Dworzec PKP
0
03
B
1
2
3
38
A
4
18
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
18
B
43
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Grabówek Skm
A - Kurs do przystanku Urząd Miasta - Świętojańska