Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Św. Wojciech
kierunek:
Dworzec Główny
5
05
A
32
A
6
02
A
32
7
02
A
32
8
02
35
57
A
9
35
10
35
A
11
35
A
12
35
13
35
14
18
A
57
15
27
16
04
37
17
06
26
53
18
42
19
40
20
38
21
36
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie