Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Derdowskiego
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
17
37
57
6
17
37
59
7
19
39
A
57
8
17
A
37
A
57
9
17
A
37
A
57
10
17
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
A
14
17
37
59
15
19
39
59
16
19
39
57
17
17
A
37
57
A
18
17
37
57
19
17
A
37
A
57
20
13
D
16
A
46
A
21
16
A
46
A
22
16
A
46
A
23
10
D
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
D - Kurs do przystanku Strzyża Pkm