Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Płońska
kierunek:
Górki Wschodnie
4
54
5
04
A
24
57
6
38
58
7
21
51
8
31
9
11
51
10
31
11
11
51
12
31
13
11
51
14
21
15
02
42
16
22
17
02
31
18
01
41
19
21
20
01
56
21
48
22
56
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Sobieszewo