Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Błonia
kierunek:
Wały Piastowskie
5
35
50
6
05
47
7
27
C
47
C
8
07
38
9
18
58
10
38
11
18
58
12
38
13
18
14
23
43
15
13
48
16
28
17
08
C
48
C
18
28
53
19
25
C
20
07
45
21
13
C
40
C
22
26
C
23
34
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny