Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
267
Emaus
kierunek:
Dworzec Główny
5
02
6
40
A
7
8
9
10
11
12
13
14
42
A
15
16
17
18
19
20
21
22
40
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie