Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Lidzka
kierunek:
Dąbrowa Miętowa
7
28
43
B
8
13
51
B
9
31
B
51
10
14
B
54
B
11
34
12
14
54
B
13
34
14
06
B
36
15
06
B
37
16
07
B
37
17
07
B
36
18
04
B
38
19
18
B
58
20
39
B
21
24
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Kacze Buki