Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Uczniowska [Gdańsk]
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
48
5
08
29
A
39
A
49
6
09
29
49
7
09
31
51
8
11
A
29
49
A
9
09
A
29
49
A
10
09
A
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
A
49
15
09
31
51
16
11
31
51
17
11
29
49
A
18
09
29
A
49
19
09
29
49
A
20
09
A
29
48
A
21
18
A
48
A
22
18
A
48
A
23
17
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia