Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Traugutta [Gdynia]
kierunek:
Gdynia Dworzec Gł. PKP
6
02
A
28
A
7
00
A
31
A
8
02
A
32
A
9
12
52
10
32
11
12
52
12
32
13
12
14
03
A
33
A
15
03
33
16
03
33
17
03
35
18
12
56
19
37
20
17
57
21
35
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Stocznia Gdynia