Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Tęczowa
kierunek:
Wały Piastowskie
5
13
43
6
23
7
03
C
23
C
43
8
14
54
9
34
10
14
54
11
34
12
14
54
13
59
14
19
49
15
24
16
04
44
C
17
24
C
18
04
29
19
01
C
43
20
23
21
18
C
22
04
C
23
12
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny